| Βάρος | 0,09 kg |
|---|---|
| Τύπος Βάσης | Περιστροφικός |
| Προσαρμογή | Πήρος |
| Υλικό Πέλματος Τροχού | Πολυπροπυλένιο |
| Εξ.Διάμετρος | 50mm |
| Ολικό Ύψος | 66mm |
| Ωφέλιμο Φορτίο | 40kg |
| Συνθήκες Εδάφους | Πλακάκι, Μοκέτα, Ξύλο, Τσιμέντο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C/+80°C |
| Διαστάσεις Πύρου Ασφαλείας | Φ10×30 |
| Σειρά | ΝΤ/ΧΡ |
| Ρόδα | Ρόδα με Βάση |
| Inox | Όχι |
| Καθ.Βάρος | 0.09Kg |
Ροδα Επιπλων Φ50mm Πηρος Ασφαλειας Φ10×30 (XR50PHRA)
2.00€
Διπλός τροχός από πολυπροπυλένιο.
Κωδικός προϊόντος: XR50PHRA
Κατηγορίες: Μεταφορά & Πρόσδεση, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, Ροδες εππλων
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|
Παράδοση σε 1-3 ημέρες
Το dmktools.gr εξυπηρετεί τους πελάτες της σε ολόκληρη την Ελλάδα αυθημερόν, με τους παρακάτω τρόπους:
Μέσω courier ( ACS-EΛΤΑ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ-COURIER CENTER) αντικαταβολή με παράδοση στο χώρο σας. Οι αποστολές με courier γίνονται με παράδοση εντός (1) μιας με (3) τρεις εργάσιμες μέρες.
Αν βρίσκεστε εντός Χαλκίδας σας αποστέλλουμε την παραγγελία σας με δικό μας μεταφορικό μέσο αν ξεπερνάει τα 150,00€ .
Tο προσωπικό μας είναι πάντα στη διάθεσή σας να σας ενημερώσει για οποιοδήποτε θέμα σχετικά με τις παραγγελίες και τις παραδόσεις των προϊόντων μας σε οποιοδήποτε σημείο της Ελλάδας.
Σχετικά προϊόντα
Πόμολο μαργαρίτα από βακελίτη με αρσενικό πάσο Φ30mm M6x15 (M300615)
Πόμολο μαργαρίτα με αρσενικό πάσο της εταιρείας GeTech. Κατασκευή από Phenoplast (Βακελίτης) Ανθεκτικό σε διαλύτες, λάδια, γράσο και πλήθος χημικών ενώσεων (PF)
F.F. Group Φακός Κεφαλής LED 39920
- Ελαφρύς φακός κεφαλής με 3W LED (80 lumen).
- Ρυθμιζόμενοι ελαστικοί ιμάντες.
- Με 3 τρόπους φωτισμού (Υψηλός, Μεσαίος, Φλας)
- Φωτεινότητα: 80 lm (φλας)
- Ακτίνα: 10-15m
- Διάρκεια μπαταρίας: 5 ώρες (υψηλός), 10 ώρες (μεσαίος), 5 ώρες (φλας)
- Λειτουργεί με τρεις (3) μπαταρίες τύπου ΑAA (Δεν περιλαμβάνονται)
Πόμολο μαργαρίτα από βακελίτη με αρσενικό πάσο Φ40mm M8x20 (M400820)
Πόμολο μαργαρίτα με αρσενικό πάσο της εταιρείας GeTech. Κατασκευή από Phenoplast (Βακελίτης) Ανθεκτικό σε διαλύτες, λάδια, γράσο και πλήθος χημικών ενώσεων (PF)
F.F. Group Φακός Εργασίας LED Τσέπης 38192
- Φακός εργασίας LED τσέπης, σε ιδανικό μέγεθος για εύκολη μεταφορά
-15%
Κλείσε
Bison Εποξειδική Κόλλα Δύο Συστατικών Epoxy Universal 24ml
Ιδανική για επισκευές σε μέταλλο, κεραμικά, πορσελάνη, κρύσταλλο, γυαλί, ελεφαντόδοντο, μαργαριτάρια, πολύτιμους λίθους και διάφορα συνθετικά υλικά (πολυεστέρα, βακελίτη, φορμαϊκα, άκαμπτο πολυστυρόλιο και ακρυλικό γυαλί (Perspex®).
Sold out
Κλείσε
3M 4799 Κόλλα Λαστιχόκολλα Μαύρη
20.00€
Λαστιχόκολλα σε μαύρο χρώμα, αποτελεί βιομηχανική κόλλα εξαιρετικής ποιότητας
Πομολα Μαργαριτα Απο Βακελιτη Με Θηλυκο Πασο Φ50-Μ10 (B5010)
Getech V7B Πόμολα Μαργαρίτες με θηλυκό πάσο Με ενσωματωμένο τυφλό θηλυκό μπρούτζινο παξιμάδι Κατασκευή από βακελίτη Αντοχή σε διαλύτες ,
