Ρόδα φουσκωτός, 2 ΛΙΝΑ με αεροθάλαμο και πλαστική ζάντα με οπή στον άξονα.
| Βάρος | 0.93 kg |
|---|---|
| Υλικό Πέλματος Τροχού | Ελαστικό |
| Υλικό Ζάντας | Πλαστικό |
| Εξ.Διάμετρος | 260mm |
| Πλάτος Πέλματος | 85mm |
| Τύπος Κύλισης Άξονα | Πλαστικό δακτυλίδι |
| Διάμετρος Άξονα | 20mm |
| Μήκος Άξονα | 75mm |
| Ωφέλιμο Φορτίο | 150kg |
| Συνθήκες Εδάφους | Πλακάκι, Μοκέτα, Άσφαλτος, Χώμα, Ξύλο, Τσιμέντο, Σχάρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25°C/+50°C |
| Λινά | 2 |
| Ζάντα Ελαστικού | 4” |
| Σειρά | ΠΡ |
| Ρόδα | Σκέτη Ρόδα |
| Inox | Όχι |
| Καθ.Βάρος | 0.93Kg |
