| Βάρος | 0,24 kg |
|---|---|
| Τύπος Βάσης | Περιστροφικός |
| Προσαρμογή | Οπή |
| Υλικό Πέλματος Τροχού | Ελαστικό |
| Υλικό Ζάντας | Nylon 6 |
| Εξ.Διάμετρος | 60mm |
| Πλάτος Πέλματος | 24mm |
| Τύπος Κύλισης Άξονα | Πλαστικό δακτυλίδι |
| Διάμετρος Άξονα | 8mm |
| Μήκος Άξονα | 28mm |
| Διάμετρος Οπής | 10mm |
| Ολικό Ύψος | 83mm |
| Ωφέλιμο Φορτίο | 50kg |
| Σκληρότητα Πέλματος | Sh A 76° |
| Συνθήκες Εδάφους | Πλακάκι, Μοκέτα, Ξύλο, Τσιμέντο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C/+70°C |
| Σειρά | ALG |
| Ρόδα | Ρόδα με Βάση |
| Inox | Όχι |
| Καθ.Βάρος | 0.24Kg |
Previous product
Επιστροφή στα προϊόντα
Ροδα Φ75x25mm Περιστρεφομενη Με Πλακα + Φρενο (TP75MFTGP)
4.50€ Original price was: 4.50€.3.50€Η τρέχουσα τιμή είναι: 3.50€.
Ροδα Φ60x24mm Περιστρεφομενη Με Τρυπα Φ10 (AL60MGB10)
4.90€
Ρόδα με συμπαγές ελαστικό, για αθόρυβη λειτουργία, χαμηλή αντίσταση κύλισης, προστατεύει τα δάπεδα, δεν αφήνει ίχνη, ανθεκτικός στην τριβή. Ζάντα από υψηλής ποιότητας Nylon 6, ανθεκτική στους κρούσεις με οπή στον άξονα. Βάση μεσαίου τύπου από πρεσσαριστό γαλβανισμένο χαλυβδόφυλλο, με δύο σειρές ατσάλινες μπίλιες στην περιστροφή.
Κωδικός προϊόντος: AL60MGB10
Κατηγορίες: Μεταφορά & Πρόσδεση, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, Ροδες βιομηχανικου τυπου, Ροδες εππλων
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.24 κ. |
|---|
Παράδοση σε 1-3 ημέρες
Το dmktools.gr εξυπηρετεί τους πελάτες της σε ολόκληρη την Ελλάδα αυθημερόν, με τους παρακάτω τρόπους:
Μέσω courier ( ACS-EΛΤΑ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ-COURIER CENTER) αντικαταβολή με παράδοση στο χώρο σας. Οι αποστολές με courier γίνονται με παράδοση εντός (1) μιας με (3) τρεις εργάσιμες μέρες.
Αν βρίσκεστε εντός Χαλκίδας σας αποστέλλουμε την παραγγελία σας με δικό μας μεταφορικό μέσο αν ξεπερνάει τα 150,00€ .
Tο προσωπικό μας είναι πάντα στη διάθεσή σας να σας ενημερώσει για οποιοδήποτε θέμα σχετικά με τις παραγγελίες και τις παραδόσεις των προϊόντων μας σε οποιοδήποτε σημείο της Ελλάδας.
Σχετικά προϊόντα
-19%
Κλείσε
Benman Σπάτουλα με Μεταλλική Λάμα 40mm και Ξύλινη Λαβή (72542)
Benman Στοκαδόρος με Ξύλινη Λαβή 40mm (72542) Ξύλινη λαβή Ατσάλι ανθρακούχου χάλυβα
Πόμολο μαργαρίτα από βακελίτη με αρσενικό πάσο Φ40mm M8x20 (M400820)
Πόμολο μαργαρίτα με αρσενικό πάσο της εταιρείας GeTech. Κατασκευή από Phenoplast (Βακελίτης) Ανθεκτικό σε διαλύτες, λάδια, γράσο και πλήθος χημικών ενώσεων (PF)
Hugo Locks Χωνευτή Κλειδαριά 25mm για Πόρτα Αλουμινίου Σίδηρου Ασημί (60049)
- Για πόρτες αλουμινίου - σιδήρου
- Ορθογώνια πλάκα χωρίς αντίκρισμα
- Ο κύλινδρος δεν περιλαμβάνεται
- ΝΙΚΕΛΩΜΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
- ΑΠΟ ΟΡΕΙΧΑΛΚΟ
Knipex Απογυμνωτής καλωδίων 165mm 1620165SB
- Για απογύμνωση όλων των κοινών στρογγυλών καλωδίων
- Αυτοσυγκρατούμενο στήριγμα συγκράτησης
- Με ρύθμιση βάθους κοπής ρυθμίζοντας τη βίδα
- Αυτόματη περιστρεφόμενη λεπίδα για περιφερειακές και διαμήκεις κοπές
- Εφεδρική λεπίδα στο περίβλημα
- Ασφαλής πρόσφυση χάρη στο μαλακό ένθετο εξαρτήματος ως προστασία ολίσθησης στη λαβή και στηρίγματος συγκράτησης
- Μαχαίρι με ευθεία άκρη και λεπίδα αγκίστρου με προστατευτικό κάλυμμα
- Περίβλημα: πλαστικό, ανθεκτικό στις κρούσεις
Hugo Locks Χωνευτή Κλειδαριά 35mm για Πόρτα Αλουμινίου Σίδηρου Ασημί (60051)
- Για πόρτες αλουμινίου - σιδήρου
- Ορθογώνια πλάκα χωρίς αντίκρισμα
- Ο κύλινδρος δεν περιλαμβάνεται
- ΝΙΚΕΛΩΜΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
- ΑΠΟ ΟΡΕΙΧΑΛΚΟ
Ροδα 410/350-4 Q2r Φ16 Μονος Αφαλος Pu Συμπαγης (PR17AP16)
17.00€
Ρόδα συμπαγής από πολυουρεθάνη, με μεταλλική ζάντα και δύο σφαιρκά ρουλεμάν κλειστού τύπου στον άξονα. Βάρος 1.404 kg Υλικό Πέλματος
Πόμολο μαργαρίτα από βακελίτη με αρσενικό πάσο Φ30mm M6x15 (M300615)
Πόμολο μαργαρίτα με αρσενικό πάσο της εταιρείας GeTech. Κατασκευή από Phenoplast (Βακελίτης) Ανθεκτικό σε διαλύτες, λάδια, γράσο και πλήθος χημικών ενώσεων (PF)
