| Βάρος | 0.35 kg |
|---|---|
| Τύπος Βάσης | Περιστροφικός |
| Προσαρμογή | Πλάκα |
| Υλικό Πέλματος Τροχού | Θερμοπλαστικό ελαστικό |
| Υλικό Ζάντας | Πολυπροπυλένιο |
| Εξ.Διάμετρος | 75mm |
| Πλάτος Πέλματος | 25mm |
| Τύπος Κύλισης Άξονα | Πλαστικό δακτυλίδι |
| Διαστάσεις Πλάκας | 65mm x 65mm |
| Απόσταση Οπών Πλάκας | 50mm x 50mm |
| Διάμετρος Οπών Πλάκας | 6mm |
| Offset (mm) | 30mm |
| Ολικό Ύψος | 106mm |
| Ωφέλιμο Φορτίο | 70kg |
| Σκληρότητα Πέλματος | Sh A 85° |
| Συνθήκες Εδάφους | Πλακάκι, Μοκέτα, Άσφαλτος, Ξύλο, Τσιμέντο, Σχάρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C/+80°C |
| Σειρά | ALG |
| Ρόδα | Ρόδα με Βάση |
| Inox | Όχι |
| Καθ.Βάρος | 0.35Kg |
-22%
Ροδα Φ75x25mm Περιστρεφομενη Με Πλακα + Φρενο (TP75MFTGP)
4.50€ Original price was: 4.50€.3.50€Η τρέχουσα τιμή είναι: 3.50€.
Ρόδα από υψηλής ποιότητας θερμοπλαστικό ελαστικό, μεγάλη άνεση χειρισμού, προστατεύει τα δάπεδα, δεν αφήνει ίχνη, αθόρυβη λειτουργία, χαμηλή αντίσταση κύλισης, πολύ ανθεκτικός στην τριβή. Ζάντα από υψηλής ποιότητας πολυπροπυλένιο , ανθεκτική στις κρούσεις με οπή στον άξονα. Βάση μεσαίου τύπου από πρεσσαριστό γαλβανισμένο χαλυβδόφυλλο με δύο σειρές μπίλιες στην περιστροφή.
Κωδικός προϊόντος: TP75MFTGP
Κατηγορίες: Μεταφορά & Πρόσδεση, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, Ροδες βιομηχανικου τυπου, Ροδες εππλων
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|
Παράδοση σε 1-3 ημέρες
Το dmktools.gr εξυπηρετεί τους πελάτες της σε ολόκληρη την Ελλάδα αυθημερόν, με τους παρακάτω τρόπους:
Μέσω courier ( ACS-EΛΤΑ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ-COURIER CENTER) αντικαταβολή με παράδοση στο χώρο σας. Οι αποστολές με courier γίνονται με παράδοση εντός (1) μιας με (3) τρεις εργάσιμες μέρες.
Αν βρίσκεστε εντός Χαλκίδας σας αποστέλλουμε την παραγγελία σας με δικό μας μεταφορικό μέσο αν ξεπερνάει τα 150,00€ .
Tο προσωπικό μας είναι πάντα στη διάθεσή σας να σας ενημερώσει για οποιοδήποτε θέμα σχετικά με τις παραγγελίες και τις παραδόσεις των προϊόντων μας σε οποιοδήποτε σημείο της Ελλάδας.
Σχετικά προϊόντα
Tesa Professional Αυτοκόλλητη Υφασμάτινη Ταινία Μαύρη 19mmx15m (51608)
Υφασμάτινη ταινία καλωδίων, από μαύρο πολυεστερικό ύφασμα με fleece επιφάνεια.
Είναι εύκαμπτη και λεία, για εύκολο δέσιμο καλωδίων και αντοχή στην τριβή.
Sold out
Κλείσε
3M 4799 Κόλλα Λαστιχόκολλα Μαύρη
20.00€
Λαστιχόκολλα σε μαύρο χρώμα, αποτελεί βιομηχανική κόλλα εξαιρετικής ποιότητας
Hugo Locks Χωνευτή Κλειδαριά 25mm για Πόρτα Αλουμινίου Σίδηρου Ασημί (60049)
- Για πόρτες αλουμινίου - σιδήρου
- Ορθογώνια πλάκα χωρίς αντίκρισμα
- Ο κύλινδρος δεν περιλαμβάνεται
- ΝΙΚΕΛΩΜΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
- ΑΠΟ ΟΡΕΙΧΑΛΚΟ
Hugo Locks Χωνευτή Κλειδαριά 20mm για Πόρτα Αλουμινίου Σίδηρου Ασημί (60048)
- Για πόρτες αλουμινίου - σιδήρου
- Ορθογώνια πλάκα χωρίς αντίκρισμα
- Ο κύλινδρος δεν περιλαμβάνεται
- ΝΙΚΕΛΩΜΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
- ΑΠΟ ΟΡΕΙΧΑΛΚΟ
F.F. Group Φακός Κεφαλής LED 39920
- Ελαφρύς φακός κεφαλής με 3W LED (80 lumen).
- Ρυθμιζόμενοι ελαστικοί ιμάντες.
- Με 3 τρόπους φωτισμού (Υψηλός, Μεσαίος, Φλας)
- Φωτεινότητα: 80 lm (φλας)
- Ακτίνα: 10-15m
- Διάρκεια μπαταρίας: 5 ώρες (υψηλός), 10 ώρες (μεσαίος), 5 ώρες (φλας)
- Λειτουργεί με τρεις (3) μπαταρίες τύπου ΑAA (Δεν περιλαμβάνονται)
Πόμολο μαργαρίτα από βακελίτη με αρσενικό πάσο Φ30mm M6x15 (M300615)
Πόμολο μαργαρίτα με αρσενικό πάσο της εταιρείας GeTech. Κατασκευή από Phenoplast (Βακελίτης) Ανθεκτικό σε διαλύτες, λάδια, γράσο και πλήθος χημικών ενώσεων (PF)
