Ρόδα από υψηλής ποιότητας θερμοπλαστικό ελαστικό, μεγάλη άνεση χειρισμού, προστατεύει τα δάπεδα, δεν αφήνει ίχνη, αθόρυβη λειτουργία, χαμηλή αντίσταση κύλισης, πολύ ανθεκτικός στην τριβή. Ζάντα από υψηλής ποιότητας πολυπροπυλένιο , ανθεκτική στις κρούσεις με οπή στον άξονα. Βάση μεσαίου τύπου από πρεσσαριστό γαλβανισμένο χαλυβδόφυλλο με δύο σειρές μπίλιες στην περιστροφή.
| Βάρος | 0.44 kg |
|---|---|
| Τύπος Βάσης | Περιστροφικός |
| Προσαρμογή | Πλάκα |
| Υλικό Πέλματος Τροχού | Θερμοπλαστικό ελαστικό |
| Υλικό Ζάντας | Πολυπροπυλένιο |
| Εξ.Διάμετρος | 100mm |
| Πλάτος Πέλματος | 27mm |
| Τύπος Κύλισης Άξονα | Πλαστικό δακτυλίδι |
| Διαστάσεις Πλάκας | 76mm x 76mm |
| Απόσταση Οπών Πλάκας | 55mm x 55mm |
| Διάμετρος Οπών Πλάκας | 8mm |
| Offset (mm) | 30mm |
| Ολικό Ύψος | 130mm |
| Ωφέλιμο Φορτίο | 90kg |
| Σκληρότητα Πέλματος | Sh A 85° |
| Συνθήκες Εδάφους | Πλακάκι, Μοκέτα, Άσφαλτος, Ξύλο, Τσιμέντο, Σχάρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C/+80°C |
| Σειρά | ALG |
| Ρόδα | Ρόδα με Βάση |
| Inox | Όχι |
| Καθ.Βάρος | 0.44Kg |
