| Βάρος | 0,15 kg |
|---|---|
| Τύπος Βάσης | Περιστροφικός |
| Προσαρμογή | Πλάκα |
| Υλικό Πέλματος Τροχού | Θερμοπλαστικό ελαστικό |
| Υλικό Ζάντας | Πολυπροπυλένιο |
| Εξ.Διάμετρος | 50mm |
| Πλάτος Πέλματος | 20mm |
| Τύπος Κύλισης Άξονα | Πλαστικό δακτυλίδι |
| Διαστάσεις Πλάκας | 50mm x 50mm |
| Απόσταση Οπών Πλάκας | 35mm x 35mm |
| Διάμετρος Οπών Πλάκας | 6mm |
| Offset (mm) | 20mm |
| Ολικό Ύψος | 70mm |
| Ωφέλιμο Φορτίο | 40kg |
| Σκληρότητα Πέλματος | Sh A 85° |
| Συνθήκες Εδάφους | Πλακάκι, Μοκέτα, Άσφαλτος, Ξύλο, Τσιμέντο, Σχάρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C/+80°C |
| Σειρά | ALG |
| Ρόδα | Ρόδα με Βάση |
| Inox | Όχι |
| Καθ.Βάρος | 0.15Kg |
Previous product
Επιστροφή στα προϊόντα
Cosmos Lac Σπρέι Βαφής Premium Acrylic με Σατινέ Εφέ Brass R 400ml (R310)
4.60€ Original price was: 4.60€.3.70€Η τρέχουσα τιμή είναι: 3.70€.
Ροδα Φ50x20mm Περιστρεφομενη Με Πλακα (TP50LGP4)
2.00€
Ρόδα από υψηλής ποιότητας θερμοπλαστικό ελαστικό, μεγάλη άνεση χειρισμού, προστατεύει τα δάπεδα, δεν αφήνει ίχνη, αθόρυβη λειτουργία, χαμηλή αντίσταση κύλισης, πολύ ανθεκτικός στην τριβή. Ζάντα από υψηλής ποιότητας πολυπροπυλένιο , ανθεκτική στις κρούσεις με οπή στον άξονα. Βάση μεσαίου τύπου από πρεσσαριστό γαλβανισμένο χαλυβδόφυλλο με δύο σειρές μπίλιες στην περιστροφή.
Κωδικός προϊόντος: TP50LGP4
Κατηγορίες: Μεταφορά & Πρόσδεση, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, Ροδες βιομηχανικου τυπου, Ροδες εππλων
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|
Παράδοση σε 1-3 ημέρες
Το dmktools.gr εξυπηρετεί τους πελάτες της σε ολόκληρη την Ελλάδα αυθημερόν, με τους παρακάτω τρόπους:
Μέσω courier ( ACS-EΛΤΑ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ-COURIER CENTER) αντικαταβολή με παράδοση στο χώρο σας. Οι αποστολές με courier γίνονται με παράδοση εντός (1) μιας με (3) τρεις εργάσιμες μέρες.
Αν βρίσκεστε εντός Χαλκίδας σας αποστέλλουμε την παραγγελία σας με δικό μας μεταφορικό μέσο αν ξεπερνάει τα 150,00€ .
Tο προσωπικό μας είναι πάντα στη διάθεσή σας να σας ενημερώσει για οποιοδήποτε θέμα σχετικά με τις παραγγελίες και τις παραδόσεις των προϊόντων μας σε οποιοδήποτε σημείο της Ελλάδας.
Σχετικά προϊόντα
-10%
Κλείσε
Γράσο Γενικής Χρήσης 80gr Pressol 10564
- Χωρίς ρητίνες και οξέα
- Λιπαίνει μακροπρόθεσμα μεντεσέδες και κλειδαριές
- Προστατεύει τα μέταλλα από τη διάβρωση
- Κολλάει καλά και δεν στάζει
- Χωρητικότητα δοχείου: 80 γραμμάρια
- Made in Germany
-19%
Κλείσε
Benman Σπάτουλα με Μεταλλική Λάμα 40mm και Ξύλινη Λαβή (72542)
Benman Στοκαδόρος με Ξύλινη Λαβή 40mm (72542) Ξύλινη λαβή Ατσάλι ανθρακούχου χάλυβα
-15%
Κλείσε
Σπρέι Πεπιεσμένου Αέρα Dust Remover Morris 400ml (28602)
Το σπρέι πεπιεσμένου αέρα Dust Remover Morris είναι καθαριστικό πεπιεσμένου αέρα ιδανικό για καθαρισμό και ξεσκόνισμα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και συσκευών, ιδίως σε δυσπρόσιτα σημεία που δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί πανί και υγρό καθαριστικό.
F.F. Group Φακός Κεφαλής LED 39920
- Ελαφρύς φακός κεφαλής με 3W LED (80 lumen).
- Ρυθμιζόμενοι ελαστικοί ιμάντες.
- Με 3 τρόπους φωτισμού (Υψηλός, Μεσαίος, Φλας)
- Φωτεινότητα: 80 lm (φλας)
- Ακτίνα: 10-15m
- Διάρκεια μπαταρίας: 5 ώρες (υψηλός), 10 ώρες (μεσαίος), 5 ώρες (φλας)
- Λειτουργεί με τρεις (3) μπαταρίες τύπου ΑAA (Δεν περιλαμβάνονται)
Sold out
Κλείσε
3M 4799 Κόλλα Λαστιχόκολλα Μαύρη
20.00€
Λαστιχόκολλα σε μαύρο χρώμα, αποτελεί βιομηχανική κόλλα εξαιρετικής ποιότητας
Γάντια Εργασίας Δερματοπάνινα Νο 10.5 (XL) FFGroup (30021)
Γάντια εργασίας δερματοπάνινα XL10.5 FFGroup με δερμάτινη παλάμη, πίσω μέρος και μανσέτα από υψηλής ποιότητας βαμβακερό ύφασμα και διπλές ραφές.
Πόμολο μαργαρίτα από βακελίτη με αρσενικό πάσο Φ40mm M8x30 (M400830)
Πόμολο μαργαρίτα με αρσενικό πάσο της εταιρείας GeTech. Κατασκευή από Phenoplast (Βακελίτης) Ανθεκτικό σε διαλύτες, λάδια, γράσο και πλήθος χημικών ενώσεων (PF)
