| Βάρος | 0,182 kg |
|---|---|
| Τύπος Βάσης | Περιστροφικός με φρένο |
| Προσαρμογή | Πλάκα |
| Υλικό Πέλματος Τροχού | Θερμοπλαστικό ελαστικό |
| Υλικό Ζάντας | Πολυπροπυλένιο |
| Εξ.Διάμετρος | 50mm |
| Πλάτος Πέλματος | 20mm |
| Τύπος Κύλισης Άξονα | Πλαστικό δακτυλίδι |
| Διαστάσεις Πλάκας | 50mm x 50mm |
| Απόσταση Οπών Πλάκας | 35mm x 35mm |
| Διάμετρος Οπών Πλάκας | 6mm |
| Offset (mm) | 20mm |
| Ολικό Ύψος | 70mm |
| Ωφέλιμο Φορτίο | 40kg |
| Σκληρότητα Πέλματος | Sh A 85° |
| Συνθήκες Εδάφους | Πλακάκι, Μοκέτα, Άσφαλτος, Ξύλο, Τσιμέντο, Σχάρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C/+80°C |
| Σειρά | ALG |
| Ρόδα | Ρόδα με Βάση |
| Inox | Όχι |
| Καθ.Βάρος | 0.182Kg |
Επιστροφή στα προϊόντα
Next product
Ροδα Φ75x25mm Περιστρεφομενη Με Πλακα + Φρενο (TP75MFTGP)
4.50€ Original price was: 4.50€.3.50€Η τρέχουσα τιμή είναι: 3.50€.
Ροδα Φ50x20mm Περιστρεφομενη Με Πλακα + Φρενο (TP50LFGP4)
2.50€
Ρόδα από υψηλής ποιότητας θερμοπλαστικό ελαστικό, μεγάλη άνεση χειρισμού, προστατεύει τα δάπεδα, δεν αφήνει ίχνη, αθόρυβη λειτουργία, χαμηλή αντίσταση κύλισης, πολύ ανθεκτικός στην τριβή. Ζάντα από υψηλής ποιότητας πολυπροπυλένιο , ανθεκτική στις κρούσεις με οπή στον άξονα. Βάση μεσαίου τύπου από πρεσσαριστό γαλβανισμένο χαλυβδόφυλλο με δύο σειρές μπίλιες στην περιστροφή.
Κωδικός προϊόντος: TP50LFGP4
Κατηγορίες: Μεταφορά & Πρόσδεση, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, Ροδες βιομηχανικου τυπου, Ροδες εππλων
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.19 κ. |
|---|
Παράδοση σε 1-3 ημέρες
Το dmktools.gr εξυπηρετεί τους πελάτες της σε ολόκληρη την Ελλάδα αυθημερόν, με τους παρακάτω τρόπους:
Μέσω courier ( ACS-EΛΤΑ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ-COURIER CENTER) αντικαταβολή με παράδοση στο χώρο σας. Οι αποστολές με courier γίνονται με παράδοση εντός (1) μιας με (3) τρεις εργάσιμες μέρες.
Αν βρίσκεστε εντός Χαλκίδας σας αποστέλλουμε την παραγγελία σας με δικό μας μεταφορικό μέσο αν ξεπερνάει τα 150,00€ .
Tο προσωπικό μας είναι πάντα στη διάθεσή σας να σας ενημερώσει για οποιοδήποτε θέμα σχετικά με τις παραγγελίες και τις παραδόσεις των προϊόντων μας σε οποιοδήποτε σημείο της Ελλάδας.
Σχετικά προϊόντα
Ροδα 410/350-4 Q2r Φ16 Μονος Αφαλος Pu Συμπαγης (PR17AP16)
17.00€
Ρόδα συμπαγής από πολυουρεθάνη, με μεταλλική ζάντα και δύο σφαιρκά ρουλεμάν κλειστού τύπου στον άξονα. Βάρος 1.404 kg Υλικό Πέλματος
-15%
Κλείσε
Σπρέι Πεπιεσμένου Αέρα Dust Remover Morris 400ml (28602)
Το σπρέι πεπιεσμένου αέρα Dust Remover Morris είναι καθαριστικό πεπιεσμένου αέρα ιδανικό για καθαρισμό και ξεσκόνισμα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και συσκευών, ιδίως σε δυσπρόσιτα σημεία που δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί πανί και υγρό καθαριστικό.
Varta Professional V13GA Αλκαλική Μπαταρία Ρολογιών LR44 1.5V (35185)
0.68€
Μπαταρία για μικρές συσκευές όπως κομπιουτεράκια, ρολόγια, κλειδιά αυτοκινήτων και άλλα.
Varta Professional Μπαταρία Λιθίου Ρολογιών CR2016 3V (44586)
Μπαταρία για μικρές συσκευές όπως κομπιουτεράκια, ρολόγια, κλειδιά αυτοκινήτων και άλλα.
Knipex Απογυμνωτής καλωδίων 165mm 1620165SB
- Για απογύμνωση όλων των κοινών στρογγυλών καλωδίων
- Αυτοσυγκρατούμενο στήριγμα συγκράτησης
- Με ρύθμιση βάθους κοπής ρυθμίζοντας τη βίδα
- Αυτόματη περιστρεφόμενη λεπίδα για περιφερειακές και διαμήκεις κοπές
- Εφεδρική λεπίδα στο περίβλημα
- Ασφαλής πρόσφυση χάρη στο μαλακό ένθετο εξαρτήματος ως προστασία ολίσθησης στη λαβή και στηρίγματος συγκράτησης
- Μαχαίρι με ευθεία άκρη και λεπίδα αγκίστρου με προστατευτικό κάλυμμα
- Περίβλημα: πλαστικό, ανθεκτικό στις κρούσεις
Sold out
Κλείσε
3M 4799 Κόλλα Λαστιχόκολλα Μαύρη
20.00€
Λαστιχόκολλα σε μαύρο χρώμα, αποτελεί βιομηχανική κόλλα εξαιρετικής ποιότητας
Γάντια Εργασίας Δερματοπάνινα Νο 10.5 (XL) FFGroup (30021)
Γάντια εργασίας δερματοπάνινα XL10.5 FFGroup με δερμάτινη παλάμη, πίσω μέρος και μανσέτα από υψηλής ποιότητας βαμβακερό ύφασμα και διπλές ραφές.
