| Βάρος | 0,102 kg |
|---|---|
| Τύπος Βάσης | Περιστροφικός |
| Προσαρμογή | Πήρος |
| Υλικό Πέλματος Τροχού | Πολυουρεθάνη |
| Εξ.Διάμετρος | 50mm |
| Ολικό Ύψος | 66mm |
| Ωφέλιμο Φορτίο | 40kg |
| Συνθήκες Εδάφους | Πλακάκι, Μοκέτα, Ξύλο, Τσιμέντο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C/+80°C |
| Διαστάσεις Πύρου Ασφαλείας | Φ11×22 |
| Σειρά | ΝΤ/ΧΡ |
| Ρόδα | Ρόδα με Βάση |
| Inox | Όχι |
| Καθ.Βάρος | 0.102Kg |
Επιστροφή στα προϊόντα
Next product
Benman - Mini Γρασσαδόρος Χειρός +100G Γρασσο (71029)
20.00€ Original price was: 20.00€.17.50€Η τρέχουσα τιμή είναι: 17.50€.
Ροδα Επιπλων Φ50mm Πηρος Ασφαλειας Φ11×22 Grey Πολυουρεθανης (XR50PHRBGREY)
2.50€
Διπλός τροχός από πολυπροπυλένιο και επένδυση από γκρι πολυουρεθάνη.
Κωδικός προϊόντος: XR50PHRBGREY
Κατηγορίες: Μεταφορά & Πρόσδεση, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, Ροδες εππλων
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|
Παράδοση σε 1-3 ημέρες
Το dmktools.gr εξυπηρετεί τους πελάτες της σε ολόκληρη την Ελλάδα αυθημερόν, με τους παρακάτω τρόπους:
Μέσω courier ( ACS-EΛΤΑ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ-COURIER CENTER) αντικαταβολή με παράδοση στο χώρο σας. Οι αποστολές με courier γίνονται με παράδοση εντός (1) μιας με (3) τρεις εργάσιμες μέρες.
Αν βρίσκεστε εντός Χαλκίδας σας αποστέλλουμε την παραγγελία σας με δικό μας μεταφορικό μέσο αν ξεπερνάει τα 150,00€ .
Tο προσωπικό μας είναι πάντα στη διάθεσή σας να σας ενημερώσει για οποιοδήποτε θέμα σχετικά με τις παραγγελίες και τις παραδόσεις των προϊόντων μας σε οποιοδήποτε σημείο της Ελλάδας.
Σχετικά προϊόντα
F.F. Group Φακός Κεφαλής LED 39920
- Ελαφρύς φακός κεφαλής με 3W LED (80 lumen).
- Ρυθμιζόμενοι ελαστικοί ιμάντες.
- Με 3 τρόπους φωτισμού (Υψηλός, Μεσαίος, Φλας)
- Φωτεινότητα: 80 lm (φλας)
- Ακτίνα: 10-15m
- Διάρκεια μπαταρίας: 5 ώρες (υψηλός), 10 ώρες (μεσαίος), 5 ώρες (φλας)
- Λειτουργεί με τρεις (3) μπαταρίες τύπου ΑAA (Δεν περιλαμβάνονται)
Hugo Locks Χωνευτή Κλειδαριά 35mm για Πόρτα Αλουμινίου Σίδηρου Ασημί (60051)
- Για πόρτες αλουμινίου - σιδήρου
- Ορθογώνια πλάκα χωρίς αντίκρισμα
- Ο κύλινδρος δεν περιλαμβάνεται
- ΝΙΚΕΛΩΜΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
- ΑΠΟ ΟΡΕΙΧΑΛΚΟ
Πόμολο μαργαρίτα από βακελίτη με αρσενικό πάσο Φ30mm M6x15 (M300615)
Πόμολο μαργαρίτα με αρσενικό πάσο της εταιρείας GeTech. Κατασκευή από Phenoplast (Βακελίτης) Ανθεκτικό σε διαλύτες, λάδια, γράσο και πλήθος χημικών ενώσεων (PF)
Sold out
Κλείσε
3M 4799 Κόλλα Λαστιχόκολλα Μαύρη
20.00€
Λαστιχόκολλα σε μαύρο χρώμα, αποτελεί βιομηχανική κόλλα εξαιρετικής ποιότητας
Pressol Γράσο Γενικής Χρήσης 12511 400gr
- DIN 1284
- Κατηγορία NLGI 2
- Εφαρμογή από -30°C έως 120°C
- Για ρουλεμάν διαρκούς λίπανσης από -30°C έως 80°C
- Διάμετρος: 52 χιλιοστά
- Μήκος: 240 χιλιοστά
- Βάρος: 0.444 κιλά
- Made in Germany
Πόμολο μαργαρίτα από βακελίτη με αρσενικό πάσο Φ40mm M8x20 (M400820)
Πόμολο μαργαρίτα με αρσενικό πάσο της εταιρείας GeTech. Κατασκευή από Phenoplast (Βακελίτης) Ανθεκτικό σε διαλύτες, λάδια, γράσο και πλήθος χημικών ενώσεων (PF)
-19%
Κλείσε
Benman Σπάτουλα με Μεταλλική Λάμα 40mm και Ξύλινη Λαβή (72542)
Benman Στοκαδόρος με Ξύλινη Λαβή 40mm (72542) Ξύλινη λαβή Ατσάλι ανθρακούχου χάλυβα
-11%
Κλείσε
Λάδι Γενικής Χρήσης 100ml Pressol 10097
- Υψηλής ποιότητας λιπαντικό λάδι, γενικής χρήσης, απαλλαγμένο από ρητίνες και οξέα.
- Για όλες τις εφαρμογές στο σπίτι, στον κήπο ή στο D.I.Y.
- Καθαρίζει, λιπαίνει, συντηρεί και προστατεύει.
- Συκευασία σε πλαστικό μπουκαλάκι με ρύγχος εύκολης εφαρμογής.
- Περιεχόμενο : 100ml.
- Βάρος αποστολής : 0.2kg.
