- Εξαιρετικής ποιότητα αερόκλειδο με 1/2″ καρέ υποδοχής
- Μήκος 180χιλ
- Μέγιστη ροπή 542 Nm
- 8000 Στροφών
- Εισαγωγή αέρα 1/4″
- Με μηχανισμό διπλού σφυριού για χαμηλή κατανάλωση αέρος
- Βάρος 2.560 γραμ.
- FORCE σημαίνει ΔΥΝΑΜΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Ροπή Στρέψης | 542Nm |
| Κατανάλωση Αέρα | 119Lit/min |
| Πίεση | 6.2bar |
| Στροφές | 8.000rpm |
| Μήκος | 180mm |
| Σωλήνας Παροχής | 1/4¨ |
| Καρέ | 1/2″ |
| Βάρος | 2.56Kg |
| Εγγύηση | 1 Έτος |

