| Βάρος | 0,07 kg |
|---|---|
| Τύπος Βάσης | Περιστροφικός |
| Προσαρμογή | Βίδα |
| Υλικό Πέλματος Τροχού | Πολυπροπυλένιο |
| Υλικό Ζάντας | Πολυπροπυλένιο |
| Εξ.Διάμετρος | 50mm |
| Διαστάσεις Βίδας | 10mm x 15mm |
| Ολικό Ύψος | 66mm |
| Ωφέλιμο Φορτίο | 40kg |
| Συνθήκες Εδάφους | Πλακάκι, Μοκέτα, Ξύλο, Τσιμέντο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C/+80°C |
| Σειρά | ΝΤ/ΧΡ |
| Ρόδα | Ρόδα με Βάση |
| Inox | Όχι |
| Καθ.Βάρος | 0.07Kg |
Ροδα Επιπλων Φ50mm Βιδα Μ10 (NT55B10)
1.00€
Διπλός τροχός από πολυπροπυλένιο.
Κωδικός προϊόντος: NT55B10
Κατηγορίες: Μεταφορά & Πρόσδεση, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, Ροδες εππλων
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|
Παράδοση σε 1-3 ημέρες
Το dmktools.gr εξυπηρετεί τους πελάτες της σε ολόκληρη την Ελλάδα αυθημερόν, με τους παρακάτω τρόπους:
Μέσω courier ( ACS-EΛΤΑ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ-COURIER CENTER) αντικαταβολή με παράδοση στο χώρο σας. Οι αποστολές με courier γίνονται με παράδοση εντός (1) μιας με (3) τρεις εργάσιμες μέρες.
Αν βρίσκεστε εντός Χαλκίδας σας αποστέλλουμε την παραγγελία σας με δικό μας μεταφορικό μέσο αν ξεπερνάει τα 150,00€ .
Tο προσωπικό μας είναι πάντα στη διάθεσή σας να σας ενημερώσει για οποιοδήποτε θέμα σχετικά με τις παραγγελίες και τις παραδόσεις των προϊόντων μας σε οποιοδήποτε σημείο της Ελλάδας.
Σχετικά προϊόντα
Varta Professional V13GA Αλκαλική Μπαταρία Ρολογιών LR44 1.5V (35185)
0.68€
Μπαταρία για μικρές συσκευές όπως κομπιουτεράκια, ρολόγια, κλειδιά αυτοκινήτων και άλλα.
Pressol Γράσο Γενικής Χρήσης 12511 400gr
- DIN 1284
- Κατηγορία NLGI 2
- Εφαρμογή από -30°C έως 120°C
- Για ρουλεμάν διαρκούς λίπανσης από -30°C έως 80°C
- Διάμετρος: 52 χιλιοστά
- Μήκος: 240 χιλιοστά
- Βάρος: 0.444 κιλά
- Made in Germany
-11%
Κλείσε
Λάδι Γενικής Χρήσης 100ml Pressol 10097
- Υψηλής ποιότητας λιπαντικό λάδι, γενικής χρήσης, απαλλαγμένο από ρητίνες και οξέα.
- Για όλες τις εφαρμογές στο σπίτι, στον κήπο ή στο D.I.Y.
- Καθαρίζει, λιπαίνει, συντηρεί και προστατεύει.
- Συκευασία σε πλαστικό μπουκαλάκι με ρύγχος εύκολης εφαρμογής.
- Περιεχόμενο : 100ml.
- Βάρος αποστολής : 0.2kg.
F.F. Group Φακός Κεφαλής LED 39920
- Ελαφρύς φακός κεφαλής με 3W LED (80 lumen).
- Ρυθμιζόμενοι ελαστικοί ιμάντες.
- Με 3 τρόπους φωτισμού (Υψηλός, Μεσαίος, Φλας)
- Φωτεινότητα: 80 lm (φλας)
- Ακτίνα: 10-15m
- Διάρκεια μπαταρίας: 5 ώρες (υψηλός), 10 ώρες (μεσαίος), 5 ώρες (φλας)
- Λειτουργεί με τρεις (3) μπαταρίες τύπου ΑAA (Δεν περιλαμβάνονται)
Πομολα Μαργαριτα Απο Βακελιτη Με Θηλυκο Πασο Φ40-Μ10 (B4010)
Getech V7B Πόμολα Μαργαρίτες με θηλυκό πάσο Με ενσωματωμένο τυφλό θηλυκό μπρούτζινο παξιμάδι Κατασκευή από βακελίτη Αντοχή σε διαλύτες ,
Πόμολο μαργαρίτα από βακελίτη με αρσενικό πάσο Φ30mm M6x15 (M300615)
Πόμολο μαργαρίτα με αρσενικό πάσο της εταιρείας GeTech. Κατασκευή από Phenoplast (Βακελίτης) Ανθεκτικό σε διαλύτες, λάδια, γράσο και πλήθος χημικών ενώσεων (PF)
-15%
Κλείσε
Bison Εποξειδική Κόλλα Δύο Συστατικών Epoxy Universal 24ml
Ιδανική για επισκευές σε μέταλλο, κεραμικά, πορσελάνη, κρύσταλλο, γυαλί, ελεφαντόδοντο, μαργαριτάρια, πολύτιμους λίθους και διάφορα συνθετικά υλικά (πολυεστέρα, βακελίτη, φορμαϊκα, άκαμπτο πολυστυρόλιο και ακρυλικό γυαλί (Perspex®).
-10%
Κλείσε
Γράσο Γενικής Χρήσης 80gr Pressol 10564
- Χωρίς ρητίνες και οξέα
- Λιπαίνει μακροπρόθεσμα μεντεσέδες και κλειδαριές
- Προστατεύει τα μέταλλα από τη διάβρωση
- Κολλάει καλά και δεν στάζει
- Χωρητικότητα δοχείου: 80 γραμμάρια
- Made in Germany
