| Βάρος | 0,09 kg |
|---|---|
| Τύπος Βάσης | Περιστροφικός |
| Προσαρμογή | Πήρος |
| Υλικό Πέλματος Τροχού | Πολυπροπυλένιο |
| Εξ.Διάμετρος | 50mm |
| Ολικό Ύψος | 66mm |
| Ωφέλιμο Φορτίο | 40kg |
| Συνθήκες Εδάφους | Πλακάκι, Μοκέτα, Ξύλο, Τσιμέντο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C/+80°C |
| Διαστάσεις Πύρου Ασφαλείας | Φ10×30 |
| Σειρά | ΝΤ/ΧΡ |
| Ρόδα | Ρόδα με Βάση |
| Inox | Όχι |
| Καθ.Βάρος | 0.09Kg |
Ροδα Επιπλων Φ50mm Πηρος Ασφαλειας Φ11×22 (XR50PHRB)
2.00€
Διπλός τροχός από πολυπροπυλένιο.
Κωδικός προϊόντος: XR50PHRB
Κατηγορίες: Μεταφορά & Πρόσδεση, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, Ροδες εππλων
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.10 κ. |
|---|
Παράδοση σε 1-3 ημέρες
Το dmktools.gr εξυπηρετεί τους πελάτες της σε ολόκληρη την Ελλάδα αυθημερόν, με τους παρακάτω τρόπους:
Μέσω courier ( ACS-EΛΤΑ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ-COURIER CENTER) αντικαταβολή με παράδοση στο χώρο σας. Οι αποστολές με courier γίνονται με παράδοση εντός (1) μιας με (3) τρεις εργάσιμες μέρες.
Αν βρίσκεστε εντός Χαλκίδας σας αποστέλλουμε την παραγγελία σας με δικό μας μεταφορικό μέσο αν ξεπερνάει τα 150,00€ .
Tο προσωπικό μας είναι πάντα στη διάθεσή σας να σας ενημερώσει για οποιοδήποτε θέμα σχετικά με τις παραγγελίες και τις παραδόσεις των προϊόντων μας σε οποιοδήποτε σημείο της Ελλάδας.
Σχετικά προϊόντα
-19%
Κλείσε
Benman Σπάτουλα με Μεταλλική Λάμα 40mm και Ξύλινη Λαβή (72542)
Benman Στοκαδόρος με Ξύλινη Λαβή 40mm (72542) Ξύλινη λαβή Ατσάλι ανθρακούχου χάλυβα
Hugo Locks Χωνευτή Κλειδαριά 20mm για Πόρτα Αλουμινίου Σίδηρου Ασημί (60048)
- Για πόρτες αλουμινίου - σιδήρου
- Ορθογώνια πλάκα χωρίς αντίκρισμα
- Ο κύλινδρος δεν περιλαμβάνεται
- ΝΙΚΕΛΩΜΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
- ΑΠΟ ΟΡΕΙΧΑΛΚΟ
Pressol Γράσο Γενικής Χρήσης 12511 400gr
- DIN 1284
- Κατηγορία NLGI 2
- Εφαρμογή από -30°C έως 120°C
- Για ρουλεμάν διαρκούς λίπανσης από -30°C έως 80°C
- Διάμετρος: 52 χιλιοστά
- Μήκος: 240 χιλιοστά
- Βάρος: 0.444 κιλά
- Made in Germany
Knipex Απογυμνωτής καλωδίων 165mm 1620165SB
- Για απογύμνωση όλων των κοινών στρογγυλών καλωδίων
- Αυτοσυγκρατούμενο στήριγμα συγκράτησης
- Με ρύθμιση βάθους κοπής ρυθμίζοντας τη βίδα
- Αυτόματη περιστρεφόμενη λεπίδα για περιφερειακές και διαμήκεις κοπές
- Εφεδρική λεπίδα στο περίβλημα
- Ασφαλής πρόσφυση χάρη στο μαλακό ένθετο εξαρτήματος ως προστασία ολίσθησης στη λαβή και στηρίγματος συγκράτησης
- Μαχαίρι με ευθεία άκρη και λεπίδα αγκίστρου με προστατευτικό κάλυμμα
- Περίβλημα: πλαστικό, ανθεκτικό στις κρούσεις
Πομολα Μαργαριτα Απο Βακελιτη Με Θηλυκο Πασο Φ40-Μ10 (B4010)
Getech V7B Πόμολα Μαργαρίτες με θηλυκό πάσο Με ενσωματωμένο τυφλό θηλυκό μπρούτζινο παξιμάδι Κατασκευή από βακελίτη Αντοχή σε διαλύτες ,
Πόμολο μαργαρίτα από βακελίτη με αρσενικό πάσο Φ40mm M8x20 (M400820)
Πόμολο μαργαρίτα με αρσενικό πάσο της εταιρείας GeTech. Κατασκευή από Phenoplast (Βακελίτης) Ανθεκτικό σε διαλύτες, λάδια, γράσο και πλήθος χημικών ενώσεων (PF)
-15%
Κλείσε
Σπρέι Πεπιεσμένου Αέρα Dust Remover Morris 400ml (28602)
Το σπρέι πεπιεσμένου αέρα Dust Remover Morris είναι καθαριστικό πεπιεσμένου αέρα ιδανικό για καθαρισμό και ξεσκόνισμα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και συσκευών, ιδίως σε δυσπρόσιτα σημεία που δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί πανί και υγρό καθαριστικό.
Πομολα Μαργαριτα Απο Βακελιτη Με Θηλυκο Πασο Φ50-Μ10 (B5010)
Getech V7B Πόμολα Μαργαρίτες με θηλυκό πάσο Με ενσωματωμένο τυφλό θηλυκό μπρούτζινο παξιμάδι Κατασκευή από βακελίτη Αντοχή σε διαλύτες ,
