| Βάρος | 1,474 kg |
|---|---|
| Υλικό Πέλματος Τροχού | Πολυουρεθάνη |
| Υλικό Ζάντας | Πρεσσαριστό χαλυβδόφυλλο |
| Εξ.Διάμετρος | 260mm |
| Πλάτος Πέλματος | 85mm |
| Τύπος Κύλισης Άξονα | Δύο σφαιρικά ρουλεμάν |
| Διάμετρος Άξονα | 20mm |
| Μήκος Άξονα | 75mm |
| Ωφέλιμο Φορτίο | 70kg |
| Συνθήκες Εδάφους | Πλακάκι, Μοκέτα, Άσφαλτος, Χώμα, Ξύλο, Τσιμέντο, Σχάρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C/+50°C |
| Διαστάσεις Θέσης Ρουλεμάν | 47mm x 14mm |
| Ζάντα Ελαστικού | 4” |
| Σειρά | ΠΡ |
| Ρόδα | Σκέτη Ρόδα |
| Inox | Όχι |
| Καθ.Βάρος | 1.474Kg |
